Vijesti

Europski juniorski kup Zagreb – 14.-15.9.2019.

Posted

Zagreb je domaćin Europskog juniorskog kupa 14.-15.9.2019. U sklopu kojeg će biti održane supersprint utrke za kadete, te aquatloni za početnike.

Subota, 14.9.2019.:

Individual European Junior Cup Sprint Triathlon European Junior Cup
Individual Open Sprint Triathlon (years: 16+ / YOB 2003 and older)
Individual Open Croatian Triathlon Cup Super sprint (YOB 2007/2006/2005/2004)
Individual Open Croatian Triathlon Cup mini aquathlon (YOB 2008/2009/2010/2011)

Nedjelja:, 15.9.2019.:
• ETU Junior Mixed Relay race

Članovi našeg kluba pozvani su od strane izbornice i izbornika u svim kategorijama.
U juniorskoj konkurenciji nastupiti će Hrvatska reprezentacija u čiju su selekciju od strane izbornice Kristine Skroče pozvani:

  • Deni Ćosić
  • Niko Matas
  • Karlo Kirinčić
  • Leonarda Pavlin
  • Ileana Rosanda

Popis pozvanih triatlonaca u preostalim kategorijama od strane trenera za razvoj sporta Branka Matića prenosimo u cijelosti:

Pozivam dolje navedene sportaše da učestvuju na utrkama u sklopu EJC Zagreb 14.-15.9.2019. Utrke koje će biti navedene otvorenog su tipa što otvara mogućnost utrke međunarodnog karaktera. S time rečeno, cilj je prikupiti podatke naših triatlonaca u utrci sa kvalitetnom organizacijom i većim brojem natjecatelja.
Popis koji slijedi nije popis reprezentativaca, nego je popis sportaša čije rezultate želimo usporediti sa rezultatima sportaša iz drugih zemalja koji će učestvovati na istoj utrci. Svi ostali triatlonci koji nisu na popisu slobodni su prijaviti se preko svojih matičnih klubova na sudjelovanje u utrci.

Individual Open Sprint Triathlon (Years: 16+ / YOB 2003 and older)

1. Lukas Padmosoekarto (Tk Swibir) 2003
2. Matko Sarić (Tk Maksimir) 2002
3. Jakša Malešević (Tk Sisak) 2003
4. Dario Stipanić (Tk Matulji) 2003
5. Fran Karlović (Tk Zrinski) 2002
6. Dominik Živalj (Tk Tri-Tim) 2002
7. Jan Lukić (Tk Tri-Tim) 2002
8. Bruno Tompa (Tk Tri-Tim) 2002
9. Lukas Crvelin (Tk Split) 2001

1. Mateja Perko (Tk Maksimir) 2002
2. Lana Jurić (Tk Tri-Tim) 2002
3. Lana Marinić (Tk Swibir) 2003
4. Leonarda Nago (Tk Tri-Tim) 2001
5. Petra Kramar (Tk Swibir) 2001
6. Lana Jurić (Tk Tri-Tim) 2002
7. Lara Belakušić (Tk Šibenik) 2003
8. Katarina Šuvak (Tk Tri-Tim) 2000
9. Mateja Perko (Tk Maksimir) 2002
10. Nika Rimaj (Tk Swibir) 2000
11. Matea Vojinović (Tk Swibir) 2001

 

Individual Open Croatian Triathlon Cup Super Sprint (YOB 2007/06/05/04)

1. Gabriel Barac (Tk Rival) 2004
2. Mislav Hanza (Tk Matulji) 2004
3. Tin Rebić (Tk Swibir) 2004
4. Karlo Brebrić (Tk Zrinski) 2006
5. Maks Čošić (Tk Swibir) 2004
6. Patrik Šmejkal (Tk Swibir) 2006
7. Tin Karlović (Tk Zrinski) 2005
8. Giani Ivančić (Tk Pula) 2004
9. Marin Stipčević (Tk Maksimir) 2005
10. Edi Ivanov (Tk Swibir) 2006

1. Nicole Fornažar (Tk Pula) 2006
2. Roza Šporčić (Tk Maksimir) 2005
3. Aurora Valinčić (Tk Rival) 2005
4. Lana Vale (Tk Rival) 2006
5. Kiara Ćorić (Tk Maksimir) 2004
6. Dora Debelić (Tk Rab) 2007
7. Tia Kinkela (Tk Matulji) 2005
8. Doris Kurelić (Tk Rab) 2006
9. Nika Bošnjak (Tk Zrinski) 2005
10. Petra Macolić (Tk Rab) 2006

 

Individual Open Croatian Triathlon Cup mini aquathlon (YOB 2008/2009/2010/2011)

Početnici A

1. Arian Dravec (Tk Pula)
2. Marko Jurić (Tk Maksimir)
3. Lovro Hanza (Tk Matulji)
4. Lovro Dobravac (Tk Rival)
5. Lan Marić (Tk Rival)
6. Stefan Gojko (Tk Pula)
7. Andrija Žic (Tk Rival)
8. Mateo Grbac (Tk Matulji)
9. Gabrijel Čargonja (Tk Rival)
10. Grgo Peradenić (Tk Swibir)
11. Luka Kežman (Tk Swibir)
12. Toma Kamber (Tk Zadar)
13. Timon Vrgoč (Tk Maksimir)
14. Ivan Černigoj (Tk Zadar)
15. Luka Sušanj (Tk Rival)
16. Domagoj Anić (Tk Rival)
17. Lan Marić (Tk Rival)
18. Ivan Zrinušić (Tk Rival)

Početnice A

1. TIa Svedrović (Tk Swibir)
2. Rita Kamber (Tk Zadar)
3. Ema Babin (Tk Matulji)
4. Korina Pervan (Tk Maksimir)
5. Maša Klarić (Tk Šibenik)
6. Una Saračević (Tk Matulji)
7. Dora Prpić (Tk Matulji)
8. Mareta Štulina (Tk Zadar)
9. Marlen Kinčl (Tk Maksimir)
10. Marija Rebić (Tk Swibir)
11. Ema Kopajtić (Tk Triton)
12. Helena Božić (Tk Matulji)
13. Denise Katić (Tk Swibir)
14. Kiara Černigoj (Tk Zadar)

Početnici B

1. Andrea Dravec (Tk Pula)
2. Luka Rebić (Tk Swibir)
3. Noa Žele (Tk Zrinski)
4. Josip Maričić (Tk Pula)
5. Andrej Padmosoekarto (Tk Swibir)
6. David Štulina (Tk Zadar)
7. Jakov Bljajić (Tk Zadar)
8. Einar Miletić (Tk Rival)
9. Vito Peradenić (Tk Swibir)
10. Matej Magdić (Tk Maksimir)
11. Leon Vuić (Tk Rival)
12. Antonio Jozić (Tk Maksimir)
13. Liam Behlić (Tk Triton)
14. Luka Prpić (Tk Matulji)
15. Einar Miletić (Tk Rival)
16. Antonio Čekada (Tk Triton)
17. Šimun Kapljić (Tk Zadar)
18. David Pejdo (Tk Zadar)
19. Leon Vuić (Tk Rival)
20. Duje Marinović (Tk Zadar)

Početnice B

1. Carol Stojanović (Tk Pula)
2. Ema Andrijević (Tk Maksimir)
3. Katia Udovičić (Tk Pula)
4. Milica Gojko (Tk Pula)
5. Nela Stipčević (Tk Maksimir)
6. Kaja Malezija (Tk Swibir)
7. Korina Perić (Tk Zadar)
8. Zara Horjan (Tk Zrinski)
9. Tia Dujković (Tk Pula)
10. Kata Ćurko (Tk Zadar)
11. Katarina Starčević (Tk Swibir)
12. Tea Vojak (Tk Maksimir)
13. Korina Perić (Tk Zadar)
14. Bruna Nestorovski (Tk Matulji)

Sve informacije vezane za EJK Zagreb možete pročitati na službenim ETU stranicama.