Vijesti

Popis sportaša pozvanih na pripreme i razvojni kamp HTS-a

Izbornik Triatlon reprezentacije i trener za razvoj sporta poslao je popis sportaša koji su pozvani na pripreme i razvojni kamp Hrvatskog triatlon saveza. Rezultatima iz prošle sezone, neki od naših članova kluba zaslužili su izbornikov poziv koji u nastavku prenosimo u cijelosti.

“Kamp je predviđen za vrijeme Uskrsnih praznika kada je većina sportaša oslobođena školskih i fakultativnih obaveza.

U sklopu kampa predviđeno je i inicijalno testiranje svih sportaša HTS-a 03.04.2021

Sportaši su birani temeljem rezultata na Finalu HTL koje je ujedno bilo i Prvenstvo Hrvatske u Supersprintu i Sprintu, kao i na temelju rezultata testiranja sportaša u 2020 godini pod okriljem HTS.

Također Stručna komisija na čelu s izbornikom ima pravo pozivanja do 2 sportaša po subjektivnoj procjeni potencijala.

Odluka je da se od seniora poziva samo Jacopo Butturini obzirom na potencijal i mogućnosti postizanja kvalitetnih rezultata na međunarodnim utrkama, te Ivana Granoša kao subjektivna procjena Izbornika vezano uz njene godine, rezultate, i potencijal.

Kod juniora/juniorki se pozivaju po 4 sportaša na način da 3 sportaša ulaze po rezultatima na Finalu HTL a 1 po rezultatima testiranja.

Kod kadeta/kadetkinja se poziva 5 sportaša na način da 3 sportaša ulaze po rezultatima na Finalu HTL a 2 po rezultatima testiranja.

Također po istim kriterijima se slaže i lista rezervi koja je kronološki složena te ukoliko netko od sportaša koji su pozvani nije u mogućnosti prisustvovati na njegovo mjesto ide prva slijedeća zamjena bez obzira na kategoriju.

Popis sportaša: Senior/Seniorka

  1. Jacopo Butturini
  2. Ivana Granoša

Junior/Juniorka

  1. Til Ocvirk
  2. Petra Koceić
  3. Ana Lučić
  4. Leonarda Pavlin
  5. Niko Matas
  6. Gabriel Barac
  7. Tin Rebić
  8. Lukas Padmosoekarto

Kadet/Kadetkinja

  1. Aurora Valinčić
  2. Nicole Fornažar
  3. Paula Petech Zudicich
  4. Anja Kavić
  5. Mila Trkulja
  6. Filip Vilenica
  7. Pablo Benko
  8. Andro Sertić
  9. Borna Dobravac
  10. Karlo Brebrić

Predpoziv

  1. Loris Faustini
  2. Maks Čošić
  3. Marin Stipčević
  4. Jan Štefanac

U sklopu priprema će se održati prvo testiranje sportaša Pod okriljem HTS-a 03.04.2021
Testovi i tablica bodovanja istih u linku: http://triatlon.hr/wp-content/uploads/2020/06/HTS-tablica-bodovanja-rezultata-sporta%C5%A1a-2020.pdf

Treneri na pripremama su:

  1. Bojan Dujković
  2. Aleksandar Tompa
  3. Blaž Barac
  4. Mateo Kanceljak

Detaljan plan i program treninga će biti objavljen 22.03.2021 Okupljanje sportaša je od 15:00 na slijedećoj lokaciji:

Hotel Pula Sisplac ul. 31 52100 Pula

U Puli, 12.03.2021                                                                            Trener za razvoj sporta/izbornik: Bojan Dujković, Prof.